Muži | |
---|---|
ID FireSport: | 408123 |
Okres: | Jablonec nad Nisou |
Kraj: | Liberecký |
Souřadnice: | - |
PSČ: | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
Výsledky týmu
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2021/09/04 | Podmoklice | PKL | 14,69 | 1 | 15 | ||
2021/09/11 | Karlinky | PKL | 15,29 | 7 | 9 | ||
2021/08/21 | Košťálov | PKL | 15,98 | 7 | 9 | ||
2021/09/04 | Pěnčín (areál Huť) | FNC | 16,24 | 6 | 10 | ||
2021/07/31 | Nová Ves u Chrastavy | PKL | 16,49 | 6 | 10 | ||
2021/08/22 | Jílové u Držkova | PKL | 18,15 | 7 | 9 | ||
2021/08/14 | Dalešice | FNC | 18,57 | 8 | 8 | ||
2021/09/11 | Tanvald | JL | 20,06 | 13 | 3 | ||
2021/08/07 | Bechov | JL | 24,09 | 19 | 0 | ||
2021/07/03 | Dubenec | JL | 25,32 | 17 | 0 | ||
2021/09/18 | Velké Hamry | PKL | 26,88 | 12 | 4 | ||
2021/07/04 | Sychrov | JL | 30,33 | 18 | 0 | ||
2021/09/26 | Ploukonice | PKL | NP | 21 | 0 | ||
2021/09/18 | Malá Skála | JL | NP | 20 | 0 | ||
2021/07/17 | Krásná Ves | JL | NP | 18 | 0 | ||
2021/07/18 | Borovice | JL | NP | 17 | 0 | ||
B | 2021/09/04 | Pěnčín (areál Huť) | FNC | 18,41 | 13 | 3 | |
B | 2021/08/14 | Dalešice | FNC | 25,97 | 16 | 0 | |
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
Ligy výsledky týmu
16. místo FNC 202013. místo FNC 20216. místo PKL 20218. místo FNC 20221. místo PKL 202215. místo PKL 20234. místo FNC 2023
Fire night cup
Tým: Desná III , nejlepěí čas: 16,24 Útok,sklopka 2xB široké, body: 18 počet výsledků: 2x
Jizerská liga
Tým: Desná III , nejlepěí čas: 20,06 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 3 počet výsledků: 7x
Podkozákovská hasičská liga
Tým: Desná III , nejlepěí čas: 14,69 Útok,nástřik 2xB úzké, body: 56 počet výsledků: 7x
Fire night cup
Tým: Desná III B, nejlepěí čas: 18,41 Útok,sklopka 2xB široké, body: 3 počet výsledků: 2x
Videa a fotografie týmu
Pořádané soutěže
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazyČlen týmu
Fanoušek týmu
Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2021
Kdy | Kde | St.č. | Liga |
---|---|---|---|
2021/07/03 | Dubenec, JL Dubenec | 9 | |
2021/07/04 | Sychrov, Káčovský pohár | 4 | |
2021/07/17 | Krásná Ves, Krásnoveský pohár | 8 | |
2021/07/18 | Borovice, Borovický pohár | 9 | |
2021/08/07 | Bechov, Pohár Formanka | 9 | |
2021/08/14 | Dalešice, Dalešice | 2 | |
2021/08/14 | Dalešice, Dalešice | 5 | |
2021/08/28 | Jirkov, Jirkovská proudnice | 10 | |
2021/08/29 | Dneboh, Pohár Drábských světniček | 9 | |
2021/09/04 | Pěnčín (areál Huť), Pěnčín (areál Huť) | 11 | |
2021/09/04 | Pěnčín (areál Huť), Pěnčín (areál Huť) | 17 | |
2021/09/11 | Tanvald, Tanvald | 9 | |
2021/09/12 | Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse | 9 | |
2021/09/18 | Malá Skála, Maloskalský pohár | 9 | |
2021/09/19 | Košťálov, Košťálovský pohár | 9 | |
2021/09/25 | Benešov u Semil, Benešovský pohár | 9 | |
2021/09/26 | Radimovice, Sychrovský pohár | 9 | |
Kdy | Kde | Zamluveno | Liga |
Komentáře